Duyuru Site adminlerimizden LEYAL Kardeşimize Başsağlığı

F@ROZ

⭐Teknik Admin⭐
Yönetici
ADMİN
Web sitesi
www.youtube.com
Uzun süredir bizimle olamayan site Adminimiz LEYAL annesini kaybetmiştir. Kendisine Allahtan sabırlar diliyorum. Ayrıca geçirmiş olduğu rahatsızlıktan dolayı da geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Dualarımız seninle LEYAL

Çok Üzüldüm Başın Saolsun Arkadaşım Mekanı Cennet Olsun Annemizin.
Sanada Acil Şifalar Diliyorum :((

Başınız saolsun Leyal Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun sizede çok geçmiş olsun

Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun ,Kendinede çok geçmiş olsun...

Allahtan sabırlar diliyorum arkadaşım. Rabbim mekanını cennet eylesin. Sanada Şafi ismiyle Şifa versin. En kısa zamanda kendini toparlaman dileğiyle.

ALLAH Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun Rabbim Ailesine Sabır versin ,Aminnnnn

rabbim rahmet eylesin yakınlarına baş sağlığı diliyorum.üzüldüm

Allah Size ve Ailenize sabırlar versin Annenize Rabbim merhametiyle muamele eylesin mekanı cennet olsun berzah Aleminde ferahlık diliyorum

Geride kalanlara sabirlar diliyorum, mekani cennet olsun annenizin, sizede acil sifalar gecmis olsun LEYAL

Allah rahmet etsin. Sabırlar dilerim. acil şifalar...

Başınız sağ olsun Leyal, annenizin mekanı cennet yattığı yer nur olsun, üzüldüm.

Uzun süredir bizimle olamayan site Adminimiz LEYAL annesini kaybetmiştir. Kendisine Allahtan sabırlar diliyorum. Ayrıca geçirmiş olduğu rahatsızlıktan dolayı da geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Dualarımız seninle LEYAL
leyal basin sağolsun yıldızlar yoldaşi olsun

Sağolun arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun.

Yeni gördüm duyuruyu. Hakkın rahmetine kavuşan annene yüce Allah’tan rahmet, sana ve sevenlerine sabırlar diliyorum. Yeri nur mekânı cennet olsun. Başın sağolsun Leyal. Sana da geçmiş olsun.

Başın sağolsun Leyal. Mekanı cennet olsun Sana da geçmiş olsun.

Allah rahmet eylesin . sabırlar diliyorum Leyal...
Mekanı Cennet olsun inşallah.
Sana da acil şifalar diliyorum...

Çok üzüldüm Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah leyalcim sanada çok geçmiş olsun dilerim bir an önce toparlanırsin senide merak ediyordum nerde diye böyle üzücü bir haberle karşılaştım acını paylaşıyorum

Allah Rahmet Eylesin,Yüce Rabbim Geride Kalanlara Sabirlar Versin INSAALLAH ,Leyal arkadas Allahim Dertlerin Gecerini Versin Acil Sifalar Dilerim ....

Başınız Sağolsun Leyal.Sabırlar diliyorum acınızı paylaşıyorum.Mekanı Cennet olsun Nurlar içinde uyusun

Üst Alt